JML-diving

Menu
MENU

O firmie

Firma JML FUNERIS sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania dla kremacji zwłok, dopasowane do obiektów o różnych wymaganiach eksploatacyjnych.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze sektora funeralnego. Nasi specjaliści projektanci, inżynierowie maszyn i urządzeń, doradcy d.s. ochrony środowiska, doradcy finansowi oraz konsultanci biznesowi starają się dobrać optymalne rozwiązanie dla naszych klientów.
Współpraca z naszymi klientami opiera się o wzajemne zaufanie z nakierowaniem na wspólne osiągnięcie celów.
Na samym początku nasi specjaliści pomagają wybrać odpowiednią działkę budowlaną dla inwestycji. Wykonujemy biznes plan dla danej lokalizacji, wraz z profesjonalnym doradztwem co do planowanej działalności. Następnie wykonujemy projekt budowlany i uzyskujemy pozwolenie na budowę. Kolejnym etapem jest pozyskanie finansowania lub pomoc w pozyskaniu finansowania. Zajmujemy się pomocą w uzyskaniu dotacji, kredytów lub leasingu.
Zgodnie z oczekiwaniem klienta w kolejnym etapie możemy się zająć budową obiektu lub zarządzaniem procesem budowy albo tylko dostawą linii kremacyjnej. Dla wszystkich naszych instalacji zapewniamy odpowiednią dokumentację w zakresie ochrony środowiska – przygotowujemy operaty, wnioski o pozwolenie na emisję oraz roczne sprawozdania. Wszystkie nasze instalacje są objęte profesjonalnym serwisem z gwarantowanym czasem naprawy 24 lub 48 godzin oraz kompleksowymi przeglądami okresowymi.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla kremacji, dopasowane do obiektów o różnych wymaganiach eksploatacyjnych.
Nasi projektanci/architekci posiadają unikalne doświadczenie w porównaniu do innych zespołów projektowych – skutecznie (z uzyskaniem pozwolenia na budowę) zaprojektowaliśmy najwięcej obiektów krematoriów. Znając szczegółowe przepisy oraz procedury budowy tego typu obiektów jesteśmy w stanie wykonać projekt w szybkim terminie 60-90 dni za bardzo konkurencyjnym wynagrodzeniem.