JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Relacja z targów NECROEXPO 2013

11.06.2013

Zakończyły się trwające 3 dni targi NECROEXPO 2013. Była to już piąta edycja organizowanych w Kielcach targów branży pogrzebowej i cmentarnej. Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm z sześciu krajów. Targi odwiedziło 1500 osób pracujących w branży.

Podczas imprezy targowej firma JML FUNERIS wraz ze swoim partnerem firmą KALFRISA prezentowała ofertę kompletnych linii do kremacji. Na stoisku przedstawiano ofertę skierowaną do inwestorów o różnym profilu, różnych oczekiwaniach i potrzebach. Odwiedzający mogli dowiedzieć się o aspektach prawnych, związanych z tego typu inwestycją, zaleceniach projektowych, a także wymogach środowiskowych. Firma JML FUNERIS oferuje kompleksowe wsparcie klientów także w tym zakresie.

Klienci uzyskiwali również informacje o oferowanych usługach remontów pieców marki KALFRISA oraz marek pieców dostępnych na rynku, a także o polskim serwisie dostępnym całodobowo.

Z dużym zainteresowaniem nasi goście zapoznawali się z istniejącymi referencjami – spopielarniami, które już oferują swoje usługi oraz z obiektami w budowie. Nadmienić należy, że najnowszą realizacją firmy w Polsce jest inwestycja w Skarżysku-Kamiennej.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.