JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Powstaje krematorium w Sandomierzu

21.02.2018

Trwają prace związane z dostawą linii kremacyjnej do nowego krematorium w Sandomierzu. Inwestycję prowadzi Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór – największy zakład pogrzebowy w powiecie sandomierskim, świadczący usługi z najwyższą jakością od prawie 25 lat. Firma Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie.

JML FUNERIS wykonał projekt budowlany i uzyskał pozwolenia na budowę dla nowego domu pogrzebowego oraz jest odpowiedzialny za pozyskanie wszelkich pozwoleń środowiskowych. Zaprojektowany przez nas obiekt został już wybudowany przez Inwestora. Obiekt pełni już swoje funkcje domu pogrzebowego. Dzięki położeniu bezpośrednio przy cmentarzu jest doskonałym miejscem do przeprowadzania ceremonii pogrzebowych.

W nowo wybudowanym Domu Pogrzebowym zostanie zamontowany nowy piec kremacyjny Funeris ZERO wyposażony w wózek automatyczny, zaawansowane sterowanie procesem oraz bezpyłowy młynek.

Jest to pierwszy piec kremacyjny wyprodukowany w Polsce, oparty o zaawansowane technologie w zakresie sterowania oraz najwyższej jakości materiały ceramiczne, gwarantujący szybkie czasy gotowości do pracy oraz długoletnią bezawaryjną i bezremontową pracę. JML FUNERIS wszystkie swoje obiekty obejmuje bezpłatną opieką serwisową w okresie gwarancji z serwisem działającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mając świadomość, jak kluczowe jest działanie pieca kremacyjnego dla zakładów pogrzebowych w celu zapewnienia terminowej obsługi rodzin zmarłych, nasz serwis gwarantuje naprawę w 24 lub 48 godzin (w zależności od czasu dojazdu).

Funeris ZERO to najbardziej innowacyjny piec kremacyjny na rynku. Dom Pogrzebowy firmy Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór będzie 19 obiektem w Polsce wyposażonym w technologie kremacyjne dostarczone przez naszą firmę. Jest to jednocześnie 9 obiekt krematorium, dla którego nasza firma wykonała projekt i pozyskała pozwolenie na budowę, co czyni nas najbardziej doświadczonym projektantem domów pogrzebowych z krematoriami w Europie Środkowo-Wschodniej.

Krematorium_Sandomierz