JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Rozwój oferty serwisowej JML FUNERIS

5.03.2018

W JML Funeris zwracamy wielką uwagę na szybki serwis linii kremacyjnych. Wszak nasza szybka reakcja i szybkie rozwiązanie problemów eksploatacyjnych wpływa na biznes naszych klientów.

Standardowo oferujemy gwarantowany czas naprawy 24 lub 48 godz (w zależności od lokalizacji klienta).

Z racji coraz większej liczby obiektów wyposażonych w dostarczone przez nas linie kremacyjne – nieustannie inwestujemy w personel, zarówno zwiększając liczbę inżynierów serwisu, jak i podnosząc ich kwalifikacje. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy trzeci zespół serwisowy, składający się z doświadczonych inżynierów.

Rozrasta się także flota serwisowa JML Funeris tak, aby szybko można było dojechać do klienta, jeśli jakiegoś problemu nie da się rozwiązać zdalnie.

Serwis świadczymy zarówno dla obiektów wyposażonych w technologie dostarczone przez naszą firmę, jak i dla obiektów istniejących, posiadających piece innych producentów. Oferujemy usługi serwisowe, przeglądy oraz naprawy – wszystko oparte o lokalny personel oraz ekspresowe terminy wykonania.

Jednocześnie, wraz z okresowymi przeglądami sukcesywnie modernizujemy systemy sterowania pieców naszych klientów w oparciu o innowacyjne oprogramowanie Funeris ZERO – pierwsze oprogramowanie na rynku z adaptacyjnym modelem sterowania.

Jml-funeris_serwis_piecow_kremacyjnych