JML-diving

Menu
MENU

Biuro projektowe

Kilka lat temu zauważyliśmy, że nasi klienci mają problemy z pozyskaniem pozwolenia na budowę krematorium. Około 80-90% postępowań kończy się protestami mieszkańców lub utrudnieniami ze strony władz lokalnych. Widząc ten problem zdecydowaliśmy się wesprzeć inwestorów także w tym zakresie.

Podchodzimy do procesu projektowania kompleksowo. Zaczynamy od weryfikacji lokalizacji i oceny ryzyka i prawdopodobieństwa uzyskania prawomocnego pozwolenia budowlanego na obiekt z funkcją kremacyjną na danej działce. Wiemy, że dla każdej lokalizacji trzeba przygotować inną strategię pozyskania pozwolenia na budowę w jak najkrótszym czasie. Czas to pieniądz – także w przypadku wybudowania krematorium: jeśli konkurent w naszych okolicach uzyska pozwolenia budowlane szybciej i szybciej się wybuduje, to automatycznie nasza inwestycja startuje z gorszej pozycji, bo konkurent uzyska już większy procent rynku kremacyjnego w naszym rejonie.

Do dnia dzisiejszego uzyskaliśmy dla naszych klientów kilkanaście prawomocnych pozwoleń budowlanych na krematorium, co sprawia, że jesteśmy najbardziej doświadczonym projektantem krematoriów w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.